Skolens ledelse - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • 14. okt. 2013
  • 25. aug. 2016

Skolens ledelse

Strategisk ledergruppe (SLG) har overordnet ansvar for ledelse av skolen.

Skolens strategiske ledergruppe (SLG) har overordnet ansvar for ledelse av skolen.
Dette er SLG:
Ketil Wang-Hansen (rektor): 
tlfnr. 92 03 43 68 og e-postadresse ketilw@vfk.no.
Stig Larsen (administrasjonsleder):
tlfnr. 92 20 66 30 og e-postadresse stigl@vfk.no.
Anne Oline Granløv (studierektor)
tlfnr. 41 38 10 76 og e-postadresse anneg@vfk.no
Knut Bjørn Strømmen
(studierektor):
tlfnr. 41 57 44 12 og e-postadresse knutst@vfk.no.

Her er skolens avdelingsledere:
Carina Hovland, avdelingsleder for kontor: e-postadresse carinah@vfk.no

Elin Tallay
, avdelingsleder for elevtjenesten: e-postadresse elint@vfk.no

Erik Moen
, avdelingsleder for drift: e-postadresse erikm@vfk.no

Hans Arvid Valmestad
, avdelingsleder for bygg- og anleggsteknikk (BA):
e-postadresse hansv@vfk.no

Hilde Linda Larsen, avdelingsleder for opplæring innenfor kriminalomsorgen (OIK):
e-postadresse hildela@vfk.no

Jan Dahlberg
,
avdelingsleder for teknikk og industriell produksjon (TP):
e-postadresse jand@vfk.no

Kjerstin Torpmann-Hagen
, avdelingsleder for studiespesialisering med formgivingsfag /
design og håndverk og Kunst, Design og Arkitektur (STFOR/DH/KDA): e-postadresse kjerstint@vfk.no

Sigrid Lund
, avdelingsleder for påbygging til generell studiekompetanse (PB) og fellesfag for teknikske og allmenne fag(TAF):
e-postadresse sigridl1@vfk.no

Ragnar Næss
, avdelingsleder for elektrofag (EL): e-postadresse ragnarn@vfk.no

Ole Haug
, avdelingsleder for lærlingskolen: e-postadresse olehaug@vfk.no