Øvrige ansatte - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • https://www.facebook.com/HolmestrandVideregaendeSkole?fref=ts
  • 26. jun. 2013
  • 23. mai. 2017

Øvrige ansatte

Kontaktinformasjon til øvrige ansatte ved Holmestrand VGS

Fride Aase

Bibliotekar
Tlf: 950 79 127 
E-post:fridea@vfk.no 
bilde
 
 

Reidar Bergstrøm

Teknisk leder
Tlf: 917 25 504
 Reidar Bergstrøm
 

Veronica Eide

Elevassistent
 bilde e

Line Torgersen Glott

Elevassistent

E-post: Line.Torgersen.Glott@vfk.no

 bilde
 

Supattra Gravningen

Elevassistent
 personal_Gravningen_Supattra.bmp
 

Monica Alice Lund Hagen

Tilrettelagt opplæring
 personal_Hagen_Monica Lund.bmp

Kevin Jonassen

IKT
 Kevin Jonassen
 

Linda Johansen

Renholder
E-post: lindaj@vfk.no
 

Veronica Kjellby

Vernepleier

E-post: veronicak@vfk.no

Veronica Kjellby

Susanne Langøen

Økonomikonsulent
Susanne Langøen

Desiree Reier Liljeroos

Avdelingsleder, tilrettelagt opplæring
personal_Liljeroos_Desiree.bmp

Lars Mathews

Elevassistent
E-post: larsm1@vfk.no
 

Adelen Myrvold

Lærling

E-post: 1008myad@vfk.no

Adelen Myrvold

Lars Jakob Ouff

IKT
personal_Ouff_Lars.bmp

Kari Simonsen

Renholder
E-post: karis@vfk.no
 

Finn Arne Thomassen

Elevassistent

E-post: finnarnet@vfk.no

Trude Tostrup

Resepsjon/kontor
Avdelingsleder renhold

E-post: trudet@vfk.no
personal_Tostrup_Trude.bmp

Silvia Twele

Renholder