Pedagogisk personale - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • https://www.facebook.com/HolmestrandVideregaendeSkole?fref=ts
  • 04. jun. 2013
  • 22. jun. 2017

Pedagogisk personale

Kontaktinformasjon for det pedagogiske personale ved Holmestrand VGS

Kirsti Elisabeth Arne

Kirsti Elisabeth Arne

Torun Helene Aslaksen

 personal_Aslaksen_Torun.bmp

Lars Bjerke

E-post: larsb@vfk.no

 Lars Bjerke

Live Aslaug Engen Bjerke

E-post: livee@vfk.no

 personal_Bjerke_Live Engen.bmp

Olav T. Bjørnstad

E-post: olavtb@vfk.no
bilde

Eivind Brett

E-post: eivindb1@vfk.no

bilder ansatte

Ståle Fjeldstad

Epost: stalef@vfk.no

Ståle Fjelstad

Are Fjøsne

personal_Fjosne_Are.bmp

Carl Olaf Fuglevik

E-post: carlf@vfk.no
personal_Fuglevik_Carl Olaf.bmp

Omar Garcia Perez (permisjon)

E-post: omarg@vfk.no

bilde

Aina Gudvangen

E-post: ainag@vfk.no

bilde

Rune Halstad

E-post: runeha@vfk.no

personal_Halstad_Rune.bmp

Johan Hansteen

E-post: johanha@vfk.no
Johan Hansteen

Karin Haugo

E-post: karinc@vfk.no  

personal_Haugo_Karin.bmp

Dag Frode Helgestad

E-post: dagfrodeh@vfk.no
personal_Helgestad_Dag.bmp

Geir Helland

E-post: geirh@vfk.no
personal_Helland_Geir.bmp

Nancy Anett Hofer


Jarle Holt

E-post: jarleh@vfk.no

Jarle Holt

Elvira Jørgensen

personal_Jorgensen_Elvira.bmp

Borghild Kjølsrød

E-post: borghildk@vfk.no

Anette Larsen Almskår

Epost: Anettelarsa@vfk.no

Anette Larsen Almskår

Inger-Lise Lagarhus

personal_Lagarhus_Inger-Lise.bmp

Mari Nordhuus Lie

E-post: marinordhua@vfk.no
 Mari Nordhuus

Turid Lunde

E-post: turidl@vfk.no

personal_Lunde_Turid.bmp

Kristin Løvbrøtte

personal_Lovbrotte_Kristin.bmp

Kirsti Martinsen

Epost: kirstim1@vfk.no

 


Peder Kristian Müller

E-post: pederm@vfk.no

personal_Müller_Peder.bmp

Jan Erik Rismyhr 

personal_Rismyhr_Jan.bmp

Rikard Romtveit

 personal_Romtveit_Rikard.bmp

Bettina Ruhs

E-post: bettinaruhn@vfk.no
 personal_Ruhs_Bettina.bmp

Hans Georg Røed

E-post: hansr@vfk.no

 Hans Røed

Fredrik Hvidsten-Smith

E-post: fresmi@vfk.no

Heidi Simonsen (permisjon)

 personal_Ruhs_Bettina.bmp

Michelle Skjønsholt Wirgenes 

E-post: michelles@vfk.no
 personal_Wirgenes_Michelle.bmp