Fylkesadministrasjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Fylkesadministrasjonen

  • 12. aug. 2014
  • 12. aug. 2014


Fylkesadministrasjonen

Viser 100 av 135 ansatte fra Fylkesadministrasjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Foss, Monica Fylkesadministrasjonen 33 34 41 62 Send e-post til monicaf@vfk.no
Fossdal, Liberta Fylkesadministrasjonen 33344163 Send e-post til libertaf@vfk.no
Frantzen, Maria Fylkesadministrasjonen 33344171 Send e-post til mariaf@vfk.no
Freslo, Margareth Semb Horten videreg.skole Bekkegt 33079056/33344000 Send e-post til margarethf@vfk.no
Grorud, Bente Martine F Fylkesadministrasjonen 90968039 Send e-post til benteg@vfk.no
Grøtte, Else Fylkesadministrasjonen 33344217 Send e-post til elseg@vfk.no
Gulbrandsen, Kjell Sverre Fylkesadministrasjonen 33344149 Send e-post til kjellg@vfk.no
Halvorsen, Ole Morten Fylkesadministrasjonen 33123125 Send e-post til oleh@vfk.no
Hauge, Stine M. Fylkesadministrasjonen 33344141 Send e-post til stinem1@vfk.no
Haugen, Unn-Elisabeth Fylkesadministrasjonen 33 34 42 32 Send e-post til unnh@vfk.no