Fylkesadministrasjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Fylkesadministrasjonen

  • 12. aug. 2014
  • 12. aug. 2014


Fylkesadministrasjonen

Viser 100 av 135 ansatte fra Fylkesadministrasjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Kamfjord, Lise G Fylkesadministrasjonen 33344225 Send e-post til lisek@vfk.no
Kamfjord, Helen Fylkesadministrasjonen 33 34 42 09 Send e-post til helenk@vfk.no
Karlsen, Evy C. Fylkesadministrasjonen 33344288 Send e-post til evyck@vfk.no
Karlsen, Marit Fylkesadministrasjonen 33344257 Send e-post til maritk@vfk.no
Kenthao, Urai Fylkesadministrasjonen 33 34 41 63 Send e-post til urais@vfk.no
Kjeldås, Sondre Fylkesadministrasjonen Send e-post til v1801kjso@vfk.no
Korsæth, Else Marie Færder vg skole Send e-post til elsemariek@vfk.no
Larsen, Frode Fylkesadministrasjonen 33344283 40914161 Send e-post til frodel1@vfk.no
Lier, Solveig R Fylkesadministrasjonen 33344148 Send e-post til solveigl@vfk.no
Ludvigsen, Stian Marinius Fylkesadministrasjonen Send e-post til 1709lust@vfk.no