Fylkesadministrasjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Fylkesadministrasjonen

  • 12. aug. 2014
  • 12. aug. 2014


Fylkesadministrasjonen

Viser 100 av 135 ansatte fra Fylkesadministrasjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Nergård, Vebjørn Sandefjord vg skole Send e-post til vebjornn@vfk.no
Nessøe, Lasse Fylkesadministrasjonen 93222296 Send e-post til lassen@vfk.no
Netland, Tommy Fylkesadministrasjonen Send e-post til tommyn2@vfk.no
Nilsen, Dag Roar Fylkesadministrasjonen 33344268 Send e-post til dagn@vfk.no
Nilsson, Susanna Fylkesadministrasjonen 97009977 Send e-post til susannan@vfk.no
Nordbø, Olav Fylkesadministrasjonen 97604726 Send e-post til olavn@vfk.no
Nordnes, Runar Fylkesadministrasjonen 90697899 Send e-post til runarn@vfk.no
Nordvik, Jørgen Fylkesadministrasjonen 93270791 Send e-post til 1309nojo@vfk.no
Næs, Ole Kristian Fylkesadministrasjonen 90931460 Send e-post til olen@vfk.no
Nøstberg, Anne Fylkesadministrasjonen 33344089 Send e-post til annen@vfk.no