Fylkesadministrasjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Fylkesadministrasjonen

  • 12. aug. 2014
  • 12. aug. 2014


Fylkesadministrasjonen

Viser 100 av 135 ansatte fra Fylkesadministrasjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Olaussen, Inge Bjørg Thorup Fylkesadministrasjonen 33 34 41 63 Send e-post til inget@vfk.no
Olsen, Helen Rany Fylkesadministrasjonen 33344118 Send e-post til heleno@vfk.no
Orskaug, Heidi Fylkesadministrasjonen 97001236 Send e-post til heidio1@vfk.no
Ouff, Lars Jakob Fylkesadministrasjonen 41424908 Send e-post til larsjakobo@vfk.no
Paulsen, Arne Fylkesadministrasjonen 33079040 Send e-post til arnep@vfk.no
Pedersen, Anne Fylkesadministrasjonen 33344264 Send e-post til annep@vfk.no
Pedersen, Ingar Fylkesadministrasjonen 92435292 Send e-post til ingarp@vfk.no
Petersen, Khanh Fylkesadministrasjonen 95299033 Send e-post til khanhp@vfk.no
Ramberg, Finn Fylkesadministrasjonen 90366007 Send e-post til finnr@vfk.no
Rhodén, Siv-Merethe Fylkesadministrasjonen 45254139 Send e-post til sivmerether@vfk.no