HR-seksjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

HR-seksjonen

  • 12. aug. 2014
  • 14. nov. 2016


HR-seksjonen

Viser 18 av 18 ansatte fra HR-seksjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Brekke, Tor Sigmund Fylkesadministrasjonen 41440983 Send e-post til torsigmundb@vfk.no
Egeland, Marianne Kristoffersen Fylkesadministrasjonen 33344000 Send e-post til marianneeg@vfk.no
Eliassen, Vibeke Fylkesadministrasjonen Send e-post til vibekee2@vfk.no
Fedje, Mona Fylkesadministrasjonen 33344070 Send e-post til monaf@vfk.no
Freslo, Margareth Semb Horten videreg.skole Bekkegt 33079056/33344000 Send e-post til margarethf@vfk.no
Grorud, Bente Martine F Fylkesadministrasjonen 90968039 Send e-post til benteg@vfk.no
Grøtte, Else Fylkesadministrasjonen 33344217 Send e-post til elseg@vfk.no
Henriksen, Hallgeir Henry Fylkesadministrasjonen 33 34 40 47 Send e-post til hallgeirh@vfk.no
Hermansen, Vivi Ann Fylkesadministrasjonen 33344226 Send e-post til vivih@vfk.no
Kamfjord, Lise G Fylkesadministrasjonen 33344225 Send e-post til lisek@vfk.no