Kultursektoren - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Kultursektoren

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Kultursektoren

Viser 55 av 55 ansatte fra Kultursektoren

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Abrahamsen, Siv Kulturarv 477 59 461 Send e-post til siva@vfk.no
Andresen, Bård Kultur, idrett og friluftsliv 33344096 Send e-post til barda@vfk.no
Askjem, Julie Karina Øhre Kulturarv 97114513 (33344121) Send e-post til juliea@vfk.no
Blom, Else Kultur, idrett og friluftsliv 33344098 Send e-post til elseo@vfk.no
Braa Norli, Arild Kulturarv 33344117 Send e-post til arildb1@vfk.no
Brun, Trude Aga Kulturarv 33344110 Send e-post til trudeb@vfk.no
Eikrem, Kathrine Kulturarv 40281463 Send e-post til kathrine.eikrem@vfk.no
Engebretsen, Cathrine S Kulturarv 33344170 Send e-post til cathrinese@vfk.no
Engeland, Steinar Vestfold fylkesbibliotek 33344000 Send e-post til steinare@vfk.no
Espetvedt, Mari Katrine Nicholls Folkehelse 21076516 Send e-post til marikatrine@vfk.no