Kulturarv - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Kulturarv

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Kulturarv

Viser 21 av 21 ansatte fra Kulturarv

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Abrahamsen, Siv Kulturarv 477 59 461 Send e-post til siva@vfk.no
Askjem, Julie Karina Øhre Kulturarv 97114513 (33344121) Send e-post til juliea@vfk.no
Braa Norli, Arild Kulturarv 33344117 Send e-post til arildb1@vfk.no
Brun, Trude Aga Kulturarv 33344110 Send e-post til trudeb@vfk.no
Christensen, Gjermund Kulturarv Send e-post til gjermundc@vfk.no
Eikrem, Kathrine Kulturarv 40281463 Send e-post til kathrine.eikrem@vfk.no
Engebretsen, Cathrine S Kulturarv 33344170 Send e-post til cathrinese@vfk.no
Fimreite, Katrine Jeanett Kulturarv Send e-post til katrinejeaf@vfk.no
Gansum, Terje Kulturarv 33344182 Send e-post til terjega@vfk.no
Gjersøe, Kine Kulturstaben 33344155 Send e-post til kineg@vfk.no