Nøtterøy videregående skole - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Nøtterøy videregående skole

  • 28. mai. 2013
  • 29. jul. 2014


Nøtterøy videregående skole

Viser 10 av 10 ansatte fra Nøtterøy videregående skole

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Ask, Stig Erik Fylkesadministrasjonen 90293176 Send e-post til stigerika@vfk.no
Bahr, Ingeborg Seel Nøtterøy videreg.skole 33 35 10 00 Send e-post til ingeborgb@vfk.no
Dervisevic, Emin Sande vg skole Send e-post til emind@vfk.no
Halstensen, Joakim Nøtterøy videreg.skole Send e-post til joakimh2@vfk.no
Liljebäck, Morgan Sande vg skole Send e-post til morganl@vfk.no
Nergård, Vebjørn Nøtterøy videreg.skole Send e-post til vebjornn@vfk.no
Opperud, Ole Mattis Nøtterøy videreg.skole 45274169 Send e-post til 0910opol@vfk.no
Pedersen, Ingar Fylkesadministrasjonen 92435292 Send e-post til ingarp@vfk.no
Reichelt, Nina Sandefjord vg skole 33 30 96 54 Send e-post til ninasc@vfk.no
Sivertsen, Audun Fylkesadministrasjonen 91382947 Send e-post til auduns@vfk.no