Regionalsektoren - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Regionalsektoren

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Regionalsektoren

Viser 44 av 44 ansatte fra Regionalsektoren

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Almedal, Svein Næring- og miljøseksjonen 33344112 Send e-post til sveina@vfk.no
Auensen, Gunn Henriette Samferdselsseksjonen Send e-post til henriettea1@vfk.no
Backe, Gry Planseksjonen 47467582 Send e-post til gryb1@vfk.no
Brekke, Bente Planseksjonen 33344114 Send e-post til benteb@vfk.no
Cederby, Niklas Samferdselsseksjonen 33 34 41 81 Send e-post til niklasc@vfk.no
Christiansen, Maja Planseksjonen Send e-post til majac@vfk.no
Cressey, Lill Irene Næring- og miljøseksjonen 33344230 Send e-post til lillirenec@vfk.no
Dahlgren, Sven Næring- og miljøseksjonen 33344128 Send e-post til svend@vfk.no
Ehnmark, Linda Carolina Samferdselsseksjonen 33344032 Send e-post til lindacarole@vfk.no
Falk-Pedersen, Olav Næring- og miljøseksjonen 90596054 Send e-post til olavfa@vfk.no