Samferdsel - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Samferdsel

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Samferdsel

Viser 12 av 12 ansatte fra Samferdsel

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Auensen, Gunn Henriette Samferdselsseksjonen Send e-post til henriettea1@vfk.no
Cederby, Niklas Samferdselsseksjonen 33 34 41 81 Send e-post til niklasc@vfk.no
Ehnmark, Linda Carolina Samferdselsseksjonen 33344032 Send e-post til lindacarole@vfk.no
Flagstad, Trine Samferdselsseksjonen 33344119 Send e-post til trinef@vfk.no
Flakstad, Bente Samferdselsseksjonen 97681301 Send e-post til bentef2@vfk.no
Hebib, Amira Samferdselsseksjonen 33344000 Send e-post til amirah@vfk.no
Lindseth, Marit Synnes Samferdselsseksjonen Send e-post til marsyn@vfk.no
Maslø-Hansen, Daniel Samferdselsseksjonen 33344272 Send e-post til danielm@vfk.no
Samuelsen, Laila Samferdselsseksjonen 33344002 Send e-post til lailas2@vfk.no
Skulstad, Marit Bratland Samferdselsseksjonen 33344123 Send e-post til maritsk@vfk.no