Tannhelsetjenesten - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Tannhelsetjenesten

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Tannhelsetjenesten

Viser 72 av 72 ansatte fra Tannhelsetjenesten

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Christensen, Merethe Søeberg tannklinikk 33 42 06 83 Send e-post til merethec@vfk.no
Dabestani, Sayed Sentrum tannklinikk 33020150 Send e-post til sayedd@vfk.no
Eikeland, Jostein Werner Tannhelssestaben 33344255 Send e-post til josteine@vfk.no
Espervik, Annika Haugar tannklinikk 33309380 Send e-post til annikae@vfk.no
Eyjolfsdottir, Heida Ros Haugar tannklinikk 33 30 93 80 Send e-post til heidarose@vfk.no
Finsrud, Anja Sentrum tannklinikk 33020150 Send e-post til annaz@vfk.no
Fjerdingen, Geir Tannhelssestaben 33344037 Send e-post til geirf@vfk.no
Fredriksen, Therese Varvin Haugar tannklinikk 33 30 93 80 Send e-post til theresefr@vfk.no
Gran, Monika Tannhelssestaben 33020158 Send e-post til monikag@vfk.no
Groven, Trine Orten Tannhelssestaben 33344049 Send e-post til trineorteng@vfk.no