Administrasjon - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Administrasjon

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Administrasjon

Viser 10 av 10 ansatte fra Administrasjon

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Eikeland, Jostein Werner Tannhelssestaben 33344255 Send e-post til josteine@vfk.no
Fjerdingen, Geir Tannhelssestaben 33344037 Send e-post til geirf@vfk.no
Fürst, Tone Hustad Tannhelssestaben 33344050 Send e-post til tonef@vfk.no
Gran, Monika Tannhelssestaben 33020158 Send e-post til monikag@vfk.no
Groven, Trine Orten Tannhelssestaben 33344049 Send e-post til trineorteng@vfk.no
Hansen, Oddbjørn Hedemark Tannhelssestaben 33344051 Send e-post til oddbjorh@vfk.no
Henriksen, Hallgeir Henry Tannhelssestaben 33344047 Send e-post til hallgeirh@vfk.no
Johannessen, Lisbeth Juhl Tannhelssestaben 33344051 Send e-post til lisbethe@vfk.no
Knudsen, Brit Tannhelssestaben 33344083 Send e-post til britk@vfk.no
Kvitberg, Emilie Haugar tannklinikk Send e-post til 0206kvem@vfk.no