Thor Heyerdahl videregående skole - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Thor Heyerdahl videregående skole

  • 28. mai. 2013
  • 29. jul. 2014


Thor Heyerdahl videregående skole

Viser 30 av 30 ansatte fra Thor Heyerdahl videregående skole

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Bademci, Georg Fylkesadministrasjonen Send e-post til v0603bage@vfk.no
Bordøy, Jon Erlend Fylkesadministrasjonen 48269380 Send e-post til jonb@vfk.no
Bredvei, Kristin Thor Heyerdahl vg sk Hoffsgt. Send e-post til kristinb1@vfk.no
Espeseth, Dag Arild Sandefjord vg skole 33 48 85 00 Send e-post til dages@vfk.no
Fjeld, Inger Therese Greveskogen videreg.skole 33016114 Send e-post til ingerf@vfk.no
Freberg, Petter Sandefjord vg skole Send e-post til petterf@vfk.no
Føyn, Terje Sandefjord vg skole 33483741 Send e-post til terjef@vfk.no
Gogstad, Erling Sandefjord vg skole 33488581 Send e-post til erlingg@vfk.no
Grude, Kristian Sandefjord vg skole 90930044 Send e-post til kristiang@vfk.no
Gudvangen, Aina Holmestrand vg skole Send e-post til ainag@vfk.no