Utdanningssektoren - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Utdanningssektoren

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Utdanningssektoren

Viser 100 av 113 ansatte fra Utdanningssektoren

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Aamodt, Elisabeth Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til elisabethaa@vfk.no
Albech, Charlotte Welle Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til charlottea@vfk.no
Andreassen, Hege Skoleseksjonen 33344188 Send e-post til hegean@vfk.no
Antonsen, Solrun Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til solruns@vfk.no
Arentz, Rita Skolen for sos.med.inst Send e-post til ritaa1@vfk.no
Arnesen, Nina Skolen for sos.med.inst Send e-post til ninaa3@vfk.no
Aronsen, Arne Skoleseksjonen 33344108 Send e-post til arnear@vfk.no
Arvei, Lillan Fagopplæringsseksjonen 33344195 Send e-post til lillana@vfk.no
Bakke, Marianne Fagopplæringsseksjonen 33344235 Send e-post til marianneba@vfk.no
Bergan, Helle Eksamenskontoret 33344203 Send e-post til helle.bergan@vfk.no