SMI-skolen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

SMI-skolen

  • 28. mai. 2013
  • 01. jun. 2016


SMI-skolen

Viser 41 av 41 ansatte fra SMI-skolen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Aamodt, Elisabeth Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til elisabethaa@vfk.no
Aanonsen, Katrine Skolen for sos.med.inst Send e-post til katrinea1@vfk.no
Albech, Charlotte Welle Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til charlottea@vfk.no
Antonsen, Solrun Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til solruns@vfk.no
Arnesen, Nina Skolen for sos.med.inst Send e-post til ninaa3@vfk.no
Bjørnholdt, Egil Richard Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til egilb@vfk.no
Bolstad, Anna Eline Melsom videregående skole (SMI) +4746637667 Send e-post til 0111boan@vfk.no
Borgersen, Anita Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til anitab@vfk.no
Bødtker-Næss, Mona Opstad Skolen for sos.med.inst 47894000 Send e-post til monao@vfk.no
Fjeld Eismann, Astrid Skolen for sos.med.inst Send e-post til astridf1@vfk.no