Fagopplæringsseksjonen - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com

 

Fagopplæringsseksjonen

  • 13. aug. 2014
  • 13. aug. 2014


Fagopplæringsseksjonen

Viser 14 av 14 ansatte fra Fagopplæringsseksjonen

Tabell over de ansatte i Vestfold fylkeskommune
Navn Arbeidssted Telefon Mobil E-post
Bergan, Bjørn Fagopplæringsseksjonen 33344187 Send e-post til bjornb@vfk.no
Eilerås, Liv Langedrag Fagopplæringsseksjonen 33344018 Send e-post til liveil@vfk.no
Ekmann, Kristin Fagopplæringsseksjonen 33344146 Send e-post til kristine@vfk.no
Fekene, Lena Marie Fagopplæringsseksjonen 333444176 Send e-post til lenaf@vfk.no
Gjertsen, Dag Richard Fagopplæringsseksjonen 33344017 Send e-post til dagg@vfk.no
Haga, Ellen Synøve Fagopplæringsseksjonen 33 34 41 68 Send e-post til ellenh@vfk.no
Harjo, Anne Fagopplæringsseksjonen 333 44 013 Send e-post til anneh4@vfk.no
Nesse, Harald Fagopplæringsseksjonen 46803784 Send e-post til haraldn1@vfk.no
Petersen, Liv Marit Meyer Fagopplæringsseksjonen 33344183 Send e-post til livp@vfk.no
Rabe, Kristina Fagopplæringsseksjonen 90050906 Send e-post til kristinar@vfk.no