Kontaktinformasjon PPT - Vestfold fylkeskommune '
Hopp til innhold Hopp til meny
  • Del
  • Google+
  • RSS
  • http://twitter.com/vestfoldfylke https://www.facebook.com/vestfoldfylkeskommune http://plus.google.com
  • 30. apr. 2013
  • 20. sep. 2017
  • Utdanning

Kontaktinformasjon:

Postadresse: PP-tjenesten, Postboks 2078, 3103 Tønsberg

Telefon og mail PPT, kontaktpersoner:

Leder PPT
 
Kjersti Lekve 986 06 194   kjerstil@vfk.no

Fagleder PPT

Cathrine S. Granerød

 918 55 874

cathrinest@vfk.no

pp-rådgiver
Færder vgs.

Elisabeth Steiro

409 04 312

elisabeths@vfk.no 

pp-rådgiver
Gjennestad vgs.
Cathrine S. Granerød   918 55 874 cathrinest@vfk.no
pp-rådgiver
Greveskogen vgs.
AHT-avdeling
Siri S. Rønning

Karin Bakke Thorsen
476 13 924

907 63 697
sirir@vfk.no

karinbakket@vfk.no
pp-rådgiver
Holmestrad vgs. 
Astri Yksnøy 400 43 190 astriy@vfk.no
pp-rådgiver
Horten vgs.  
Synne Blanch
 
986 25 684
synneb@vfk.no
pp-rådgiver
Kompetanse-
byggeren
Tonje Solberg Nilssen  930 97 449

tonjesolben@vfk.no

pp-rådgiver
Melsom vgs. 
AHT-avdeling
Catharina Eriksen

Karin Bakke Thorsen

924 93 399

907 63 697

catharinan@vfk.no

karinbakket@vfk.no

pp-rådgiver
Nøtterøy vgs.
Tonje Solberg Nilssen  930 97 449 tonjesolben@vfk.no
pp-rådgiver
Re vgs.

Kristin Selstrøm Moe

932 60 404

kristins5@vfk.no

pp-rådgiver
Sande vgs. 
Vibeke Rosnes Nilsen  993 78 478 vibeken@vfk.no

pp-rådgiver
Sandefjord vgs.
og Skagerak

Cathrine Melhus
Geir L. Dahl
Trine Eide Brekka
Christine Widerøe Frenvik

470 27 744
994 48 724
908 19 940
986 36 549
cathrinem2@vfk.no
geird@vfk.no
trinebre@vfk.no
christinew1@vfk.no
pp-rådgiver
Signo
Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karinbakket@vfk.no
pp-rådgiver
Steinerskolen
Elisabeth Steiro 409 04 312 elisabeths@vfk.no
pp-rådgiver
Thor Heyerdahl 
Maria Fagerholt Gjerken
Solfrid Jakobsen
Kjetil Kåsa
971 34 247
402 04 965
922 94 008

mariafagerg@vfk.no
solfridj@vfk.no
kjetilk@vfk.no

pp-rådgiver
Wang
Siri S. Rønning 476 13 924  sirir@vfk.no
psykisk helse og
læring
Jeanette Flack Johansen 473 41 283 jeanetteflj@vfk.no