TidsromTittelPlassering
fre 19.10.2018 Fagdag 6. time
fre 26.10.2018 Fagdag 7. time
fre 26.10.2018 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
tor 01.11.2018 11:10 - 11:50Informasjon for Forsvaret
fre 02.11.2018 Fagdag 8. time
fre 09.11.2018 Fagdag 1. time
fre 16.11.2018 Fagdag 2. time
man 19.11.2018 11:10 - 11:50" ANSA informerer om studier i utlandet"RM-auditoriet
tor 22.11.2018 - fre 23.11.2018Praksis SS - Utplassering 1SSA,B og C
fre 23.11.2018 Fagdag 3. time
man 26.11.2018 Uke 48 - 10. klasse besøk
man 26.11.2018 13:30 - 15:30Fortellerteateret for TTS – klassene, vg1, vg2 og vg3.
tir 27.11.2018 Uke 48 - 10. klasse besøk
tir 27.11.2018 18:00 - 20:00Informasjonsmøte fagvalg Vg1 - ForeldreStoraud
ons 28.11.2018 Uke 48 - 10. klasse besøk
tor 29.11.2018 Uke 48 - 10. klasse besøk
fre 30.11.2018 Fagdag 4. time
fre 30.11.2018 Uke 48 - 10. klasse besøk
fre 30.11.2018 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
fre 07.12.2018 Fagdag 5. time
man 10.12.2018 09:30 - 13:20Fagorientering vg1
tir 11.12.2018 09:30 - 13:20Fagorientering vg1
tir 11.12.2018 18:00 - 20:00Forestilling av 3MDA - Premiere
ons 12.12.2018 18:00 - 20:00Forestilling av 3MDA
tor 13.12.2018 18:00 - 20:00Forestilling av 3MDA
fre 14.12.2018 Fagdag 6. time
tir 18.12.2018 11:00 - 12:00Grøtfest
fre 21.12.2018 Siste skoledag før jul
tor 03.01.2019 Første skoledag etter nyttår
fre 04.01.2019 Fagdag 7. time
fre 04.01.2019 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
fre 11.01.2019 Fagdag 8. time
fre 11.01.2019 1. terminslutt
tor 17.01.2019 Opplæringsmessa - Vg2 – påmelding fra vg3 og YG vg2Sandefjord vgs
fre 18.01.2019 Fagdag 1. time
man 21.01.2019 11:00 - 12:00Hei-uka
tir 22.01.2019 11:00 - 12:00Hei-uka
ons 23.01.2019 11:00 - 12:00Hei-uka
fre 25.01.2019 Fagdag 2. time
fre 25.01.2019 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
man 28.01.2019 11:00 - 12:00Hei-uka
man 28.01.2019 18:00 - 21:00Foresattemøter RM og SS
tir 29.01.2019 11:00 - 12:00Hei-uka
tir 29.01.2019 18:00 - 20:00Foresattemøter 1STA-1STD
ons 30.01.2019 18:00 - 21:00Foresattemøter 1STE-1STF og 1MDA
fre 01.02.2019 Fagdag 3. time
man 04.02.2019 - fre 08.02.2019Praksisuke SS - Utplassering 1SSC
tir 05.02.2019 18:00 - 20:00Foresattemøter VG2
fre 08.02.2019 Fagdag 4. time
tir 12.02.2019 08:00 - 15:00Vinteraktivitetsdag
fre 15.02.2019 Fagdag 5. time
man 18.02.2019 - fre 22.02.2019Vinterferie - uke 8
man 25.02.2019 - fre 01.03.2019Praksisuke SS - Utplassering 1SSB
fre 01.03.2019 Fagdag 6. time
man 04.03.2019 - fre 08.03.2019Praksisuke SS - Utplassering 1SSA
fre 08.03.2019 Fagdag 7. time
tor 14.03.2019 - lør 23.03.2019Grevefestivalen
fre 15.03.2019 Fagdag 8. time
fre 22.03.2019 Fagdag 1. time
fre 29.03.2019 Fagdag 2. time
fre 29.03.2019 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
fre 05.04.2019 Fagdag 3. time
ons 10.04.2019 Aksjon Colombia
fre 12.04.2019 Fagdag 4. time
man 15.04.2019 - man 22.04.2019Påskeferie
fre 26.04.2019 Fagdag 5. time
fre 26.04.2019 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
ons 01.05.2019 1. mai - Fridag
tor 02.05.2019 Fagdag 6. time
fre 03.05.2019 Vanlig fredagstimeplan
fre 10.05.2019 Fagdag 7. time
tir 14.05.2019 Fagdag 8. time
ons 15.05.2019 09:00 - 09:00Kunngjøring av trekk onsdag, 15. mai 2019 kl. 09.00
fre 17.05.2019 17. mai - Fridag
man 20.05.2019 - ons 05.06.2019Skriftlig eksamen
fre 24.05.2019 15:10 - 16:40Oppsamlingsprøver
lør 25.05.2019 09:00 - 15:00Heldags - Oppsamlingsprøver
tor 30.05.2019 Kristi himmelfartsdag - Fridag
fre 31.05.2019 Fridag
tor 06.06.2019 - fre 14.06.2019Muntlig eksamen
man 10.06.2019 2. pinsedag - fridag
tor 20.06.2019 Siste skoledag før sommerferien