Lytt til tekst
SØK MENY

Kontaktinformasjon

Gå direkte til

Administrasjon

Sentralbord: tlf. 33 34 40 60
Besøksadresse: Nordbyen 40, 3111 Tønsberg                                        
Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg
Leder PPT: Kjersti Lekve, tlf. 986 06 194
Fagleder PPT: Cathrine Steinberg Granerød, tlf. 918 55 874

PP-rådgivere, fordelt på skoleansvar

Skole pp-rådgiver/kontaktperson Telefon Epost

Færder vgs.

Elisabeth Steiro 409 04 312 elisabeths@vfk.no
Gjennestad vgs. Solfrid Jakobsen 402 04 965 solfridj@vfk.no
Greveskogen vgs. Siri S. Rønning
Ingunn Skodvin-Hvammen
476 13 924
99625016
sirir@vfk.no
ingunns1@vfk.no
- AHT-avdeling Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karinbakket@vfk.no
Holmestrand vgs. 

Vibeke Rosnes Nilsen
Kristin Selstrøm Moe

993 78 478
932 60 404

vibeken@vfk.no
kristins5@vfk.no
Horten vgs. Synne Blanch
Astri Yksnøy
986 25 684
400 43 190
synneb@vfk.no
astriy@vfk.no
- AHT-avdeling Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karinbakket@vfk.no
Kompetansebyggeren Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrinest@vfk.no
Melsom vgs. Catharina Eriksen 924 93 399 catharinan@vfk.no
- AHT-avdeling Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karinbakket@vfk.no
Nøtterøy vgs. Tonje Solberg Nilssen 930 97 449 tonjesolben@vfk.no
Re vgs. Kristin Selstrøm Moe 932 60 404 kristins5@vfk.no
Sande vgs. Vibeke Rosnes Nilsen
Synne Blanch
993 78 478
986 25 684
vibeken@vfk.no
synneb@vfk.no

Sandefjord vgs.

 

Cathrine Melhus
Geir L. Dahl
Trine Eide Brekka
Christine Widerøe Frenvik
470 27 744
994 48 724
908 19 940
986 36 549
cathrinem2@vfk.no
geird@vfk.no
trinebre@vfk.no
christinew1@vfk.no
Signo skole Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karinbakket@vfk.no
Skagerak Trine Eide Brekka 908 19 940 trinebre@vfk.no
Steinerskolen Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrinest@vfk.no
Thor Heyerdahl vgs. Maria Fagerholt Gjerken
Solfrid Jakobsen
Kjetil Kåsa
971 34 247
402 04 965
922 94 008
mariafagerg@vfk.no
solfridj@vfk.no
kjetilk@vfk.no
Wang Toppidrett Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrinest@vfk.no
Psykisk helse og læring Jeanette Flack Johansen 473 41 283 jeanetteflj@vfk.no

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?