Lytt til tekst
SØK MENY

Kontaktinformasjon

Gå direkte til

Administrasjon

Sentralbord: tlf. 33 34 40 60
Besøksadresse: Nordbyen 40, 3111 Tønsberg                                        
Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg
Leder PPT: Kjersti Lekve, tlf. 986 06 194
Fagleder PPT: Cathrine Steinberg Granerød, tlf. 918 55 874

PP-rådgivere, fordelt på skoleansvar

Skole pp-rådgiver/kontaktperson Telefon Epost

Færder vgs.

Elisabeth Steiro 409 04 312 elisabeth.steiro@vtfk.no
Gjennestad vgs. Solfrid Jakobsen 402 04 965 solfrid.jakobsen@vtfk.no
Greveskogen vgs. Siri S. Rønning
Ingunn Skodvin-Hvammen
476 13 924
99625016
siri.s.ronning@vtfk.no
i.skodvinhvammen@vtfk.no
Holmestrand vgs. 

Kristin Selstrøm Moe

932 60 404

kristin.selstrom.moe@vtfk.no
Horten vgs.

Synne Blanch
Astri Yksnøy
Jeanette Flack Johansen
Karin Bakke Thorsen

986 25 684
400 43 190
473 41 283
907 63 697

synne.blanch@vtfk.no
astri.yksnoy@vtfk.no
jeanette.johansen@vtfk.no
karin.bakke.thorsen@vtfk.no

Kompetansebyggeren Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrine.granerod@vtfk.no
Melsom vgs. Catharina Eriksen 924 93 399 catharina.eriksen@vtfk.no
Nøtterøy vgs. Tonje Solberg Nilssen 930 97 449 tonje.nilssen@vtfk.no
Re vgs. Kristin Selstrøm Moe 932 60 404 kristin.selstrom@vtfk.no
Sande vgs. Vibeke Rosnes Nilsen 993 78 478 vibeke.rosnes.nilsen@vtfk.no

Sandefjord vgs. 

Cathrine Melhus
Trine Eide Brekka
Christine Widerøe Frenvik
470 27 744
908 19 940
986 36 549
cathrine.melhus@vtfk.no
trine.eide.brekka@vtfk.no
christine.frenvik@vtfk.no
Signo skole Karin Bakke Thorsen 907 63 697 karin.bakke.thorsen@vtfk.no
Skagerak Trine Eide Brekka 908 19 940 trine.eide.brekka@vtfk.no
Steinerskolen Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrine.granerod@vtfk.no
Thor Heyerdahl vgs. Maria Fagerholt Gjerken
Solfrid Jakobsen
Kjetil Kåsa
971 34 247
402 04 965
922 94 008
maria.gjerken@vtfk.no
solfrid.jakobsen@vtfk.no
kjetil.kaasa@vtfk.no
Wang Toppidrett Cathrine Steinberg Granerød 918 55 874 cathrine.granerod@vtfk.no
Livsmestring - psykisk helse Jeanette Flack Johansen 473 41 283 jeanette.johansen@vtfk.no

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?