Lytt til tekst
SØK MENY

Administrasjonen

Gå direkte til

Tannhelsesektorens administrasjon og ledelse i Vestfold

Tannhelsesektorens administrasjon

Postadresse Vestfold fylkeskommune Postboks 2163 3103 TØNSBERG
Telefaks: 33 34 40 49
E-post: firmapost@vfk.no

Besøksadresse til direktøren 

Fylkeshuset, 2.etg. Tønsberg

Direktør: Trine Orten Groven Telefon: 33 34 42 55/98 64 56 13.
E-post: trineorteng@vfk.no

Øvrige ansatte ved direktørenskontor med besøksadresse: Fylkeshuset, 3.etg. Tønsberg

HR- og kommunikasjonrådgiver for tannhelsesektoren

Eirik Hjardeng telefon: 33 34 40 49/91 32 23 89
E-post: eirikh2@vfk.no

IT- ansvarlig for tannhelsetjenesten i Buskerud, Telemark og Vestfold

Geir Fjerdingen telefon: 33 34 40 37/41 47 42 87
E-post: geirf@vfk.no

Fagansvarlig for folkehelsearbeid i tannhelsesektoren

Tannpleier: Gry Jakhelln telefon: 91 10 44 55
Jobber: man-tirs- og onsdager ved Haugar tannklinikk 3.etg og på fylkeshuset tors- og fredager.
E-post:gryin@vfk.no

Øvrige ansatte

Tannpleier: Brit Knudsen telefon: 33 34 40 83/95 23 34 53
E-post:
britk@vfk.no

Administrasjonssekretær: Monika Gran telefon: 33 34 40 42/41 10 86 82
E-post: monikag@vfk.no
Jobber: man-tirs-og torsdager på fylkeshuset og ons-og fredager ved Sentrum tannklinikk

Administrasjonssekretær: Lisbeth Juhl Johannessen telefon: 33 34 40 51/90 18 77 72
E-post: lisbethe@vfk.no
Jobber: tirs-ons- og torsdager på fylkeshuset

Administrasjonssekretær: Merethe Christensen telefon: 33 42 06 83/93 49 23 31
E-post: merethec@vfk.no
Besøksadresse alle dager ved Søeberg tannklinikk, Sandefjord

Traineekandidat: Kristine Myre Pedersen telefon: 33 34 40 50
E-post: kristinemyp@vfk.no

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?