Kontakt oss

Gå direkte til

Våre åpningstider er mandag til fredag fra kl. 07.45-15.15                               (sommertid f.o.m. 15. mai t.o.m. 15. september - kl. 07.45-14.45)

Finn en ansatt

 

Generelle henvendelser

Sentralbord: 33 30 96 00

E-post: ferder.vgs@vtfk.no

 

Mediehenvendelser

Hanne Iselin Terland, administrasjonsleder 

Mobil: 958 02 929

E-post: hanne.iselin.terland@vtfk.no

 

Ledelsen

 Even Storbråten, rektor

 

E-post: even.storbraaten@vtfk.no

Mobil: 464 48 970

 

Hanne Iselin Terland, administrasjonsleder

 

E-post: hanne.iselin.terland@vtfk.no

Mobil: 958 02 929

Knut Bjørn Strømmen, studierektor for yrkesfaglige utdanningsprogram

E-post: knut.bjorn.strommen@vtfk.no

Mobil: 415 74 412

Anne Oline Granløv, studierektor for studieforberedende utdanningsprogram

E-post: anne.oline.granlov@vtfk.no

Mobil: 413 81 076

Avdelingsledere

Øyvind Aas, avdelingsleder for studiespesialisering med formgivingsfag / design og håndverk og Kunst, Design og Arkitektur (STFOR/DH/KDA): E-post oyvind.aas@vtfk.no  

Jan Dahlberg, avdelingsleder for teknikk og industriell produksjon (TP):  E-post jan.dahlberg@vtfk.no

Ole Haug, avdelingsleder for lærlingskolen: E-post ole.haug@vtfk.no

Carina Hovland, avdelingsleder for kontor: E-post carina.a.hovland@vtfk.no

Hilde Linda Larsen, avdelingsleder for opplæring innenfor kriminalomsorgen (OIK):                                         E-post hilde.linda.larsen@vtfk.no

Linda Lauvålien, avdelingsleder for påbygging til generell studiekompetanse (PB) og fellesfag for teknikske og allmenne fag (TAF): E-post linda.lauvaalien@vtfk.no

Erik Moen, avdelingsleder for drift: E-post erik.moen@vtfk.no

Jan Tore Olsen, avdelingsleder for bygg- og anleggsteknikk (BA): E-post jan.tore.olsen@vtfk.no

Hans Kristian Sørby, avdelingsleder for elektrofag (EL): E-post hans.kristian.sorby@vtfk.no

Elin Tallay, avdelingsleder for elevtjenesten: E-post elin.tallay@vtfk.no

 

Organisasjonskart

 

 

Adresse

Besøksadresse: Banebakken 44, 3127 Tønsberg

Postadresse: Postboks 43, 3101 Tønsberg

 

Finn fram

Kart- og kjørebeskrivelse