Kontakt oss

Gå direkte til

Våre åpningstider er mandag til fredag fra kl. 07.45-15.15

Finn en ansatt

 

Generelle henvendelser

Sentralbord: 33 30 96 00

E-post: ferder.vgs@vfk.no

 

Mediehenvendelser

Stig Larsen, administrasjonssjef 

Mobil: 922 06 630

E-post: stigl@vfk.no

 

Ledelsen

Ketil Wang-Hansen, rektor

E-post: ketilw@vfk.no

Mobil: 920 34 368

Stig Larsen, administrasjonssjef

E-post: stigl@vfk.no

Mobil: 922 06 630

Knut Bjørn Strømmen, studierektor for yrkesfaglige utdanningsprogram

E-post: knutst@vfk.no

Mobil: 415 74 412

Anne Oline Granløv, studierektor for studieforberedende utdanningsprogram

E-post: anneg@vfk.no

Mobil: 413 81 076

Avdelingsledere

Carina Hovland, avdelingsleder for kontor: e-postadresse carinah@vfk.no

Elin Tallay, avdelingsleder for elevtjenesten: e-postadresse elint@vfk.no

Erik Moen, avdelingsleder for drift: e-postadresse erikm@vfk.no

Hans Arvid Valmestad, avdelingsleder for bygg- og anleggsteknikk (BA): e-postadresse hansv@vfk.no

Hilde Linda Larsen, avdelingsleder for opplæring innenfor kriminalomsorgen (OIK): e-postadresse hildela@vfk.no

Jan Dahlberg, avdelingsleder for teknikk og industriell produksjon (TP): e-postadresse jand@vfk.no  

Øyvind Aas, avdelingsleder for studiespesialisering med formgivingsfag / design og håndverk og Kunst, Design og Arkitektur (STFOR/DH/KDA): e-postadresse oyvinda@vfk.no  

Sigrid Lund, avdelingsleder for påbygging til generell studiekompetanse (PB) og fellesfag for teknikske og allmenne fag(TAF): e-postadresse sigridl1@vfk.no

Ragnar Næss, avdelingsleder for elektrofag (EL): e-postadresse ragnarn@vfk.no

Ole Haug, avdelingsleder for lærlingskolen: e-postadresse olehaug@vfk.no

Organisasjonskart

 

Adresse

Besøksadresse: Banebakken 38, 3127 Tønsberg

Postadresse: Postboks 43, 3101 Tønsberg

 

Finn fram

Kart- og kjørebeskrivelse