Kontakt oss

Gå direkte til

Du er velkommen til å ta kontakt med oss både på telefon, e-post eller ved personlig besøk i et av våre lokaler.

Kontaktinformasjon

Sentralbord: 33 30 93 00

E-post: Kompetansebyggeren@vtfk.no

Besøksadresse Tønsberg:

Nordbyen 40, 3111 Tønsberg

Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg

 

Besøksadresse Sandefjord:

Krokemoveien 2-4, 3214 Sandefjord

Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg

 

Øvrig informasjon:

Organisasjonsnummer:  944 025 391

Bedriftsnummer:  994 309 153

Kontonummer:  7050.06.19056

 

Ledelsen

Rektor

Jan Magnar Antonsen

 

E-post: jan.magnar.antonsen@vtfk.no

Dir:  33 30 93 26

mob: 97 11 80 33

Studierektor

Vanja Tamara Thoen

E-post: vanja.tamara.thoen@vtfk.no

Dir:   33 30 93 27

Mob: 47 04 20 46

Administrasjons- og økonomileder

Trine Lamo

E-post: trine.lamo@vtfk.no

Mob:    98 20 63 43

Avdelingsledere

Studieforberedende område: Katrine Thon

E-post: katrine.thon@vtfk.no

Helsefag: Solveig Kirkevold

E-post: solveig.kirkevold@vtfk.no

Øvrige yrkesfag: Terje Østgård 

E-post: terje.ostgaard@vtfk.no

Avdelingsleder servicekontor: Eli Haugen

E-post: eli.haugen@vtfk.no

Organisasjonskart

 Organisasjonskart med navn alle ansatte

Våre ansatte (under oppdatering)

Ansattoversikt med kontaktinformasjon

 

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?