Kontakt oss

Gå direkte til

Du er velkommen til å ta kontakt med oss både ved telefon, e-post eller ved personlig besøk i et av våre lokaler.

Kontaktinformasjon

Sentralbord: 33 30 93 00

E-post: Kbv@vfk.no

Besøksadresse Tønsberg:

Nordbyen 40, 3111 Tønsberg

Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg

 

Besøksadresse Sandefjord:

Krokemoveien 2-4, 3214 Sandefjord

Postadresse: Postboks 2078, 3103 Tønsberg

 

Ledelsen

Rektor

Jan Magnar Antonsen

 

E-post: janant@vfk.no

Dir: 33309326

mob: 97118033

Studierektor

Vanja Tamara Thoen

E-post: vanja.thoen@vfk.no

Dir: 33309327

Mob: 47042046

Administrasjons- og økonomileder

Trine Lamo

E-post: trinel1@vfk.no

Mob: 98206343

Avdelingsledere

Katrine Thon: Studieforberedende område

                        E-post: katrinet@vfk.no

Solveig Kirkevold: Yrkesfaglig område

                        E-post: solveigk@vfk.no

Trine Lise Weidemann: Servicekontoret med realkompetansevurdering og veiledning

                        E-post: trinew@vfk.no

Trond Skrede: Prosjekt og kommunikasjon

                        E-post: tronds@vfk.no            Mob: 90055502

Organisasjonskart 

 Organisasjonskart med navn alle ansatte

Våre ansatte

Ansattoversikt med kontaktinformasjon

Publisert: 31.01.2018

Oppdatert: 19.03.2018