Kontakt oss

Gå direkte til

Våre åpningstider er mandag-fredag klokka 08.00-15.30.

Generelle henvendelser

Sentralbord: 33 12 31 00

E-post: thorheyerdahl.vgs@vtfk.no

 

Finn en ansatt

 

Ledelsen

Trude Cecilie Hasle, fungerende rektor

Bilde av Trude Cecilie Hasle

E-post: trude.cecilie.hasle@vtfk.no

Mobil: 409 14 165 

Stig Skogekker, administrasjonssjef

E-post: stig.skogekker@vtfk.no

Mobil: 982 17 600

Gro Einarsen, studierektor yrkesfaglige utdanningsprogram

E-post: gro.einarsen@vtfk.no

Mobil: 918 17 298

Egil Fauske, fungerende studierektor studieforberedende utdanningsprogram

Bilde av Egil Fauske

 

E-post: egil.fauske@vtfk.no

Mobil: 982 17 606

Monica Gjertsen Steinbakken, personal- og organisasjonssjef

E-post: monica.steinbakken@vtfk.no

Mobil: 902 00 306

Avdelingsledere studieforberedende

Bilde av Jan ChristiansenBilde av Ingjerd Beate LarsenBilde av Kari Anne Nilsen

Navn, telefon og e-post

Idrettsfag

Jan Christiansen

Mobil: 982 17 608

E-post: jan.christiansen@vtfk.no

Medier og kommunikasjon og Påbygg

Ingjerd Beate Larsen

E-post: ingjerd.beate.larsen@vtfk.no

Mobil: 992 37 747

Musikk og dans

Cristina Almeida

E-post: cristina.almeida@vtfk.no

Mobil: 906 02 622

Realfag

Mette Dybvik (fung.)

E-post: mette.dybvik@vtfk.no

Mobil: 981 05 075

Språk, samfunnsfag og økonomi

Kari Anne Nilsen

E-post: kari.anne.nilsen@vtfk.no

Mobil: 971 64 502

Avdelingsledere yrkesfag

Bilde av Tarjei GrimstadBilde av Knut FlescheBilde av Espen SchancheBilde av Hanne Cecilie SlåttsveenBilde av Åse MelauBilde av Arne Dag Torssønn OusBilde av Tom Reppesgård

Navn, telefon og e-post

Arbeids- og hverdagslivstrening

Tarjei Grimstad

E-post: tarjei.grimstad@vtfk.no

Mobil: 997 16 108

Bygg- og anleggsteknikk

Espen Schanche

E-post: espen.schanche@vtfk.no

Mobil: 916 53 306

Elektrofag

Knut Flesche

E-post: knut.flesche@vtfk.no

Mobil: 974 60 838

Helse- og oppvekstfag

Hanne Cecilie Slåttsveen

E-post: hanne.slaatsveen@vtfk.no

Mobil: 481 15 415

Restaurant- og matfag

Åse Melau

E-post: aase.melau@vtfk.no

Mobil: 928 27 214

Service og samferdsel

Arne Dag Torssønn Ous

E-post: arne.ous@vtfk.no

Mobil: 413 13 710

Teknikk og industriell produksjon

Tom Reppesgård

E-post: tom.reppesgaard@vtfk.no

Mobil: 952 15 104

Avdelingsledere for skolens stabsfunksjoner

Bilde av Janne FiskeBilde av Ellen Sirén StenbekBilde av Kjell Robert Kaspersen

Navn, telefon og e-post

Biblioteket

Janne Fiske

E-post: janne.m.fiske@vtfk.no

Mobil: 415 06 451

Elevadministrasjonen

Ellen Sirén Stenbek

E-post: ellen.stenbek@vtfk.no

Mobil: 906 77 405

Elevtjenesten

May-Bente Jansson

E-post: maybente.jansson@vtfk.no

Mobil: 470 52 762

Teknisk drift og renhold

Kjell Robert Kaspersen

E-post: kjell.kaspersen@vtfk.no

Mobil 456 00 367

Adresse

Besøksadresse: Hoffsgate 6, 3262 Larvik
Postadresse: Postboks 2116 Stubberød, 3255 Larvik 

Finn fram

Kart- og kjørebeskrivelse 

Parkering

Vi har to parkeringsplasser som er avgiftsbelagt i tidsrommet 08.00-16.00. Ved ankomst fra Elveveien (Rv40) ligger det en parkering til høyre i rundkjøringen inn til skolen, og en til venstre foran skolebygget. Foran skolebygget er det også oppmerkede handikap-, elbil- og gjesteparkeringsplasser.

Les mer om parkeringsbetingelser

I tidsrommet klokka 08.00-16.00 på alle virkedager er det parkeringsavgift (20,- dagen) for privatbiler på skolens parkeringsplasser. Motorsykler/mopeder, gjester (inntil fire) og personer med godkjent handikapbevis kan stå gratis på oppmerkede plasser og med gyldige tillatelser. Gjester henter parkeringsbevis i resepsjonen (bilens reg.nr. må oppgis). Elbiler parkerer gratis på hele området. I tillegg er det egne plasser for lading av el- og hybridbiler.

NB! Det er ikke anledning for betalende gjester å benytte seg av gjesteparkeringsplassene. Biler uten gyldig parkeringsbevis fra resepsjonen vil bøtelegges.

Avgiftsparkeringen driftes av Q-Park. Alle henvendelser rettes direkte til Q-Park Norge.

Det er også parkering i Framparken, som du kommer til ved å kjøre videre forbi skolen og Boligmappa Arena, og til venstre i neste rundkjøring. Det er kun to minutters gangvei herfra til skolen.

  • {{text}}
{{hotkey}}
{{text}}

 

  • {{text}}
{{hotkey}}
{{text}}

 

  • {{text}}
{{hotkey}}
{{text}}

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?